| B343 a întrebat:

Hei! Imi dati si mie niste idei cum as putea face bani...Am sub 16 ani, si as putea sa devin reprezentant avon, oriflame etc., dar sub numele altcuiva (mama). Ceva de genul happy

8 răspunsuri:
| BiaaMikaleson a răspuns:

Huh? E neaparta nevoie sa fii reprezentat la Avon, Oriflame etc? Eu nu cred.Poti face bani usor. Daca ai talent la desen, te poti interesa de cine caruia i-ar placea lucrarile tale. poti face bani foarte usor prin quilling si origami. Faci creatii si le vinzi. Ajuti vecinii la anumite treburi.De exemplu, sa plimbi cainii..etc.happyse pot face usor bani.

| JustOneLife a răspuns:

Pai poti da meditatii, poti imparti pliante, poti da "clickuri" pe internet ( nici eu nu prea stiu...sad ) si poti face babysitting laughing big grin

| inscriereoriflame a răspuns:

Si eu am cautat ca tine ceva de munca de acasa. in cele din urma am gasit ceva sigur, din care castig destui bani. Eu pot dovedi ca se poate. inscrie-te la Oriflame, te pot inscrie eu. Doar intra pe http://inscriereorif.no-ip.org si completeaza formularul de inscriere. Te invat cum sa faci profit mare, sau sa-ti dezvolti o echipa. Ai si un concurs acolo pe site; in plus suntem tot timpul la dispozitia celor pe care ii inscriem cu tot felul de informatii si sfaturi legate de activitatea de consultant Oriflame. http://inscriereorif.no-ip.org e cea mai buna alegere! pentru orice alte intrebari poti suna la numerele de telefon de pe site. simplu... merita sa incerci. nu ai ce pierde, nu investesti nici un ban. doar castigi :D http://inscriereorif.no-ip.org

| B343 explică (pentru inscriereoriflame):

Si de exemplu se poate inscrie mama, dar eu sa fac totul si sa iau banii daca ea este de acord?

| B343 explică (pentru inscriereoriflame):

Si.dumneavoastra cat castigati pe luna? Cum faceti comenzile? ..ma puteti informa si pe mine cum stau lucrurile in general?

| inscriereoriflame a răspuns (pentru B343):

Citeste aici cat poti castiga cu oriflame si ce alegeri ai. http://cumfacbanipenetacasa.blogspot.ro/......ci-cu.html

Castigul e in functie de cat de mult te implici. Eu daca am si site si fac recrutari iti dai seama ca ma axez mai mult pe partea de recrutare decat pe partea de vanzare. E simplu sa faci bani cu Oriflame. Trebuie doar sa vrei. intra pe link si citeste pana la capat, ai aici totul explicat despre cum si cati bani o sa faci: http://cumfacbanipenetacasa.blogspot.ro/......ci-cu.html

| Diana254 a răspuns:

Buna! Poti devenii reprezentant Lady's chiar pe numele tau. Discountul ajunge si la 42%, valoarea minima a comenzii este de 10 lei si transportul gratuit in toata tara in 2 zile. Nu este necesar sa pui comenzi in fiecare luna, totul este gratuit si vei beneficia de castiguri marisoare. Daca esti interesata lasa-mi un mesaj aici sau la id-ul : ladys_lady2000. Nu vei avea nimic de pierdut.Comenzi vei avea sigur deoarece produsele nu sunt deloc scumpa si sunt de calitate foarte buna, in plus pe langa castigul tau de reprezentant poti castiga in plus daca iti creezi un grup prin care sa inscrii reprezentanti! happy O zi frumoasa!

| alexcoca11 a răspuns:

Da poti me numele mamei tale contacteaza-ma la alex_coca10@yahoo.com si iti dau mai multe. detalii