| sakura1234 a întrebat:

Hei mi-am facut de curand un card ING,astazi trebuie sa imi intre banii si nu stiu daca ii pot scoate, problema este ca atunci cand bag cardu si dau la interogare sold imi scrie tranzactie nereusita help

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Daca in contul tau nu sunt bani, tranzactia este "nereusita" pentru banca caci, la fiecare interogare de sold, banca iti ia din cont un comision!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu ai bani pe cont si de aia spune asa. Apropo de ce ti-a spus individa de mai sus ING nu are comision de interogare dar nu toti au ochi sa citeasca si atunci raspund aiurea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asteapta sa intre banii si incearca atunci. daca nu adreseazate celor de la ing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi totuși la un bancomat ING. Acolo nu ai interogare sold, apare mare fix în centrul ecranului, după ce îți verifică pinu'.
Bancomatele altor bănci nu îți vor arăta disponibilul din cont, vreodată.