| bogdan166 a întrebat:

Salut, am un card la Banca Transilvania (mi l-a facut scoala pentru alocatii) si trebuia sa primesc o suma de bani de la UE printr-o conventie de practica in iunie, dar ce sa vezi traim in Romania si banii nu au aparut pe cardul meu, insa am fost la bancomat sa fac o interogare de sold si pe chitanta imi scrie "tranzactie esuata contactati banca emitenta", dar eu stiam ca trebuia sa imi apara sold=0lei si vroiam sa stiu daca e ceva in neregula si de ce? Nu am BT in apropiere si am zis sa incerc aici pe site. Multumesc

1 răspuns:
| badasssead a răspuns:

Poate ai primit euro..si nu cred ca bancomatul iti face transformarea.ai putea sa mergi la banca si o sa iti explice care e procedura.o sa se rezolve. stai linist/a. o sa fie bine. dar neaparat la banca, chiar daca nu e in zona, asta e thinking