| cosmin0808 a întrebat:

Hei.Salut,vreau sa stiu daca are cineva un arc compound de vanzare.nu vreau sa fie exagerat de scump, sa nu fie mai mult de 1600 de lei. daca are cineva va rog raspundeti la intrebare si contactati-ma pe adresa cosmin. orzea@yahoo.com

2 răspunsuri:
| susanumarian a răspuns:

Eu vazusem acum 2 3 zile nu mai stiu exact unde si este si mai eftin de 1600 cauta pe google si gasesti

| cosmin0808 explică (pentru susanumarian):

Eu stiu multe site-uri si nu pe toate sunt lucruri bune.da e adevarat am gasit pe un site arcuri compound cu 400-700 lei da is din alea de copilasi puterea e cam slabuta adica mai mult de 20 lbs adica e o unitate de masura americana cred.de aia am intrebat daca are cineva de vanzare.ca pe internet am mai gasit arcuri misto de tot da is in america si crede-ma mi-as lua imediat de acolo ca is mult mai bune si mult mai ieftine ca in Europa:Romania, Germania...etc,da transportu nu e la fel de ieftin exemplu de arc super misto in america e de la 1300 lei si nla noi e 1800 lei crede-ma nu am intentia sa exagerez e adevarat si e super tare arcu. mai astept raspunsurihappy