| Vectra1 a întrebat:

Hei. Sunt din Craiova si as vrea sa imi vand laptopul HP dv9500. L-am pus de o luna pe okazii, Craiova forum si olx dar nu m-a sunat nimeni. Exista alte metode?

2 răspunsuri:
| Levelstar a răspuns:

Salut!
Poate ai pus tu laptop-ul pe net la vanzare, iar cauza este PRETUL.
Mai lasa la pret si atunci vezi dupa o saptamana, cateva zile. STERGE toate anunturile si baga-le din nou cu alt titlu si alta descriere, cu alte poze, si PRETUL mai mic.ATUNCI poate ai sanse sa-l vinzi!
BAFTA!

| Tovarashu a răspuns:

Salut! Poti sa ne dai un link catre produsul respectiv? Asa vom putea evalua mai usor care ar fi motivul pentru care nu ai reusit sa-l vinzi pana acum.