| Vectra1 a întrebat:

De o luna incerc sa imi vand laptopul ( sunt din Craiova ).L-am pus pe diferite forumuri gen : CraiovaForum, OLX sau okazii, dar nu m-a contactat nimeni in legatura cu laptopul ( Memorie ram : 2048 MB RAm
Placa video : Nvidia Geforce 8600M GS de 1008MB
100 gb memorie
Processor : Intel(R)Core(TM)2Duo CPU T7300 2.00 GhZ(2cpus) ~2. 0GHz
1440x900
Laptopul arata 9/10
Laptop HP dv9500 Notebook Pc
PRET FIX 500 RON) Cum as putea sa il vand(diferite metode)! DAU FUNDA

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

100 gb memorie?
Ai 10 sloturi de memorie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru K0sti):

A scris undeva memorie RAM? Si nu exista placute de memorie ram de 10GB...

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu cu cine te certi? Nu exista decat o singura memorie in calculator, memoria RAM! Deci cand vorbesti de memorie, vorbesti exclusiv de memoria RAM, la altceva nu poti spune memorie! Clar?

| LuciWv a răspuns:

Mai scade ma din pret, mai mult de 300-400 lei nu face, pentru ca nu este ceva prea performant si nu este nou, cine stie de cat timp il ai si performantele 100% au scazut, de asta nu se inghesuie nimeni sa il cumpere!
Bafta

| SuspendatInPark a răspuns:

E model vechi ptobabil si nici macar nu-l mai gasesc listat pe alte site-uri.
Schimba prezentarea, investeste in promovare, fa-i publicitate si poate ai noroc.