| alii98 a întrebat:

Hei TPU, am 14 ani,sunt foarte bun la engleza si ma pricep cat de cat la calculatoare(stiu sa fac windows,formatez hdd,instalez componente,pun pasta, curat praf etc si in windows inca cateva chestii)si sunt pasionat de jocuri.
Dar am o problema, nu prea am destul buget pentru jocuri, ele fiind cam scumpe si multe.
Aveti ceva idei cum sa fac bani pe internet? Fara survey sau reclame etc

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă-ți reclamă în școală că știi să faci lucrurile de care spui - o să vină și bani

| alii98 explică (pentru sierra1):

Sunt la tara, nu prea are nimeni calculator

| sierra1 a răspuns (pentru alii98):

încearcă, o să fii surprins câți te solicita dacă ești bun

| alii98 explică (pentru sierra1):

Iti inteleg idea, dar efectiv nu prea au calculatoare
Mersi oricum