| alexTPU a întrebat:

Salut am 16 ani si as vrea sa fac niste bani in plus ce idei aveti?(va rog nu incepeti cum impartitul pliantelor sau sandajele de opinie in orasul meu nu gasesc asa ceva) ps:ma pricep la calculatoare destul de bine

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si tu pe la vecini ceva si intreaba-i de ceva probleme la calculator, ca ai vrea sa faci niste bani in plus pentru nu stiu ce si daca ii poti ajuta, daca au vreo problema cu calculatorul, nu stiu. tongue

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

A instala windows uri nu inseamna ca te pricepi la calculatoare. Invata programare si pe urma cauta proiecte pe net. Sunt destul, dar trebuie sa stii meserie

| MenInShadow a răspuns:

Daca te pricepeai la calculatoare asa bine nu mai postai intrebarea asta.
Sa sti sa instalezi un windows, sa descarci un antivirus full si sa "hackuiesti" niste programe ca sa nu expire dupa 30 de zile nu inseamna sa te pricepi la calculatoare destul de bine.
Asa cum ti s-a spus si mai jos, du-te prin vecini sau da anunturi cum ca instalezi windows-uri si repari chestii pe la pc-uri, altceva, nu prea stiu ce.

Răspuns utilizator avertizat
| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca dar vei avea nevoie de acordul parintilor ca sa muncesti pentru ca nu ai inca 18 ani
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| Dayiii96 a răspuns:

Puneti anunt pe siteuri cum ca instalezi windowsuri etc.

| AndreeaDB a răspuns:

Angajeaza-te la un service GSM

| Dună_Alex_1995 a răspuns:

Libertagia te ajuta sa faci 60 dolari pe luna /plus daca ai si niste referali poti ajunge la sume mari
Link pentru Inregistrare: http://l0.ro/7N2
Pentru mai multe detalii :al3x.31dd@yahoo.ro