| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare, se poate sa ma transfer de la un profil la altul dar tot din acelasi liceu :*? adica de exemplu daca sunt pe Economic sa ma pot transfera pe Turism? Funda :3!

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Se poate DACA sunt locuri libere.

| zuzu04 a răspuns:

Se poate in limita locurile disponibile. In mod normal intr-o clasa pot fi 34 de elevi. Daca te poti transfera, va trebui sa dai niste teste numite diferente.

| UchihaShisui88 a răspuns:

Dar mi s-a spus ca daca nu sunt 2 clase de acelasi profil nu ma pot transfera.