| UchihaShisui88 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare, se poate sa ma transfer de la un profil la altul dar tot din acelasi liceu :*? adica de exemplu daca sunt pe Comert sa ma pot transfera pe Turism? Dar mi s-a spus ca daca nu sunt 2 clase de acelasi profil nu ma pot transfera.
Funda happy!

3 răspunsuri:
| candygirl a răspuns:

Din cate stiu eu, trebuie sa ai media mai mare decat cea mai mica medie din clasa in care vrei sa te transferi. Faci o cerere la directiune si daca ti-o accepta, te poti transfera. Trebuie sa dai si cateva teste pentru diferente. Te poti transfera doar intre semestre sau intre ani, deci nu stiu daca nu e putin tarziu acum. Poti intreba la directiune happy

| zaratu a răspuns:

Ba se poate acolo cu o atentia, dar trebuie sa dai diferente

| einenebun23 a răspuns:

Sigur ca se poate. Si acuma e momentul intre semestre. Trebuie sa dai niste diferente pe care le iei stai linistita.