| Jem65 a întrebat:

Ce parere aveti despre IQ Option?
Este vreo escrocherie de site cum ar fi binatex din cate am citit?
Sunt tare curios!
Dau finda!

Răspuns Câştigător
| SingPlicti a răspuns:

Personal de cand am aflat si vazut cum functioneaza nu mi-a placut. nu e pentru mine. nu-mi place perioada aia de timp in care nu ai control asupra pozitiei tale. cu o analiza buna poti merge pe trend dar personal nu-mi place si nu am incredere. cu o singura miscare brokerul iti poate inchide pozitia pe minus si e destul de dificil de demonstrat ca in secunda respectiva pretul nu era acolo (daca lucrezi la secunde). dar poti deschide pozitii pe minute.
repet. mu issue" lipsa controlului ma face sa zic NU