| comyne a întrebat:

Din ce magazine se pot lua postiturile?(locuiesc in Craiova si as vrea sa fie magazine din apropiere)

Răspuns Câştigător
| Maria1300 a răspuns:

Eu am foarte multe postituri. De fiecare data le iau de la un magazin unde se gasesc rechizite scolare, lipici, etc. Nu stiu unde poti gasi in Craiova, eu locuiesc in nord-vestul tarii, dar siguri ca la magazine de acest fel(cum ti-am descris mai sus) vei gasi. SUCCES! Apropo, eu am gasit la un pachet de postituri 4 culori la 6 lei happy Bafta!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la magazinele de unde cumperi rechizite scolare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la o librărie/papetărie, acum nu îți pot spune exact unde se află acestea, nu locuiesc pe acolo. Te duci prin oraș și sigur găsești câteva astfel de magazine cu diverse cărți, rechizite și toate cele.

| tril a răspuns:

"postiturile?"