| Nistor_Bianca_1999 a întrebat:

Am 14 ani si jumatate si as vrea sa devin reprezentant Oriflame. Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| PsychologistT a răspuns:

Te poti inscrie pe net, pe site-ul lor.

| Astella a răspuns:

Nu stiu daca dau voie celor de varsta ta, dar incearca...

| Nistor_Bianca_1999 explică (pentru Astella):

Am citit undeva ca au voie si cei sub 16 ani...

| ande06cata a răspuns:

Politica Oriflame spune ca trebuie sa ai minim 16 ani impliniti pentru a te inscrie in numele tau, dar daca nu ai te poti inscrie pe numele unui parinte, unei rude sau al unei alte persoane cu varsta corespunzatoare, dar bineinteles cu acordul acesteia! Detalii: http://andreea06oriflame.wordpress.com/

| Niculinaa a răspuns:

Buna! Nu poti sa devi tu reprezentat Oriflame...dar te poti inscrie pe numele parintilor si nu are nimic...(si eu sunt inscrisa pe numele mamei si in curand o sa ma inscriu si eu pt.ca fac 18 ani; la fel poti face si tu)
Daca esti interesata si daca nu ai reusit inca sa te inscri la Oriflame..iti pot da mai multe detalii si te pot ajuta: niculina_niculina08@yahoo.com