| Ion091831 a întrebat:

Hei TPU, recent am început sa joc la pariuri, am pus un bilet la sistem, 10 din 13. Nu am înțeles ceva, dacă din 13 meciuri câștig 11-12 atunci este pierzător? Trebuie sa câștig fix 10 sau este câștigător in intervalul 10-13? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa fie pronosticul exact la fix 10 ci cel putin la 10 meciuri. Cu cat indici corect mai mult de 10 meciuri cu atat castigul va fi mai mare.

| Bruno92 a răspuns:

Trebuie sa castigi 10 meciuri, daca castigi 9 meciuri si unul e pierzator ai pierdut biletul.

| Bruno92 a răspuns:

Daca castigi 11-12 meciuri e castigator dar castigi suma minima

| Xenoverse1 a răspuns:

Mai bine lasa-te de pariuri, cel mai mult castiga cei care organizeaza pariurile.