| anonim_4396 a întrebat:

Daca am pus la pariuri un bilet cu 15 meciuri cu sistem 13 din 15 asta înseamnă că pot să am 2 meciuri greșite? Și dacă sunt toate corecte câștig cat e pe bilet sau mai mult?

Răspuns Câştigător
| Subsemnatul123 a răspuns:

Daca nimeresti 13 sau 14 din 15 este castigator dar o sa iei mult mai putini bani. De regula scrie cand faci biletul ce castiguri ai la 13, 14 sau 15 meciuri.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, asta inseamna. Daca ai ghicit toate rezultatele vei primi castigul intreg trecut pe bilet.