| mihai1905 a întrebat:

am inceput sa joc la pariuri sportive, am doua bilete, unul cu 4 meciuri si altul cu 8 meciuri, ca sa castig biletele trebuie sa castig toate meciurile puse de mine pe bilet? Funda, va rog sa raspunda doar cunoscatorii happy

7 răspunsuri:
| Robertofachiru a răspuns:

Nu ti-as recomanda sa pui asa. nu castigi atatea meciuri. mai mult de 4 meciuri nu prea e bine sa pui pe u bilet. eu pun intotdeauna total goluri sau 0.5 HT. la pariuri castigi pas cu pas bani, nu dintr-odata!

| Silviuc69 a răspuns:

Da,asta daca nu ai ales sa joci tip sistem.

| LucyDinamovista48 a răspuns:

DA,daca e sistem trebuie sa castigi toate meciurile..si daca nu ai sansa..adik pui mai multe meciuri[peste 10 meciuri sau 10]happyFundita?big grin

| mihai1905 explică (pentru LucyDinamovista48):

Si atunci am sanse?

| LucyDinamovista48 a răspuns (pentru mihai1905):

Depinde pe ce meciuri ai pus...Ai sanse. daca ai pus 4 meciuri sau cate ai pusbig grin.dar iti dau un sfat cand pui sistem pune doar meciurile sigure, ex. barcelona, real madrid..etcwinking>

| supersecreta a răspuns:

Eu zic sa te straduiesti mult ca sa castigi toate meciurile, ai mai mult castig