| Niculae_Raluca_1998 a întrebat:

Hei, TPU! Ştie cineva joburi pentru elevi de liceu part-time pe timp de vară? Că pe net nu găsesc deloc decât persoane care caută şi d-alea gen: poţi să fii picol, să împarţi pliante etc. Dar nicăieri că angajează...
În Bucureşti... big grin Spuneţi-mi vă rog!

3 răspunsuri:
| NicollHellen a răspuns:

Bună seara. Sper să te pot ajuta. Poți intra aici http://nicollhellen.blogspot.ro/ la secțiunea loc de muncă. Este un job pe care îl poți face oricând și de acasă. Plus dacă te intereasează și dezvoltarea personală și profesională, eventual cum se administrează corect banii câștigați, ai soluții la celelalte secțiuni. Pentru detalii mă poți contacta la https://www.facebook.com/nicoll.hellen :)

| NASAgov a răspuns:

Bună. Dacă ești pricepută în electronică, poți să scoți mulți bani de pe urma acestui job. E o procedură mai grea, dacă o vei urma. Dacă vrei să ai propriul site, hostează site-ul la eac Krond, este o firmă foarte bună, cu protecție asigurată la resurse, sau poți să cauți oameni ce caută ajutor pe site-uri și oferă sume acceptabile. Trebuie să fii pricepută în domeniul ăsta. Una ar fi să te angajezi la un magazin de produse, dar nu prea cred că e pe placul tău. Astea au fost singurele job-uri care mi-au trecut prin minte deocamdată. Sper că te-am ajutat cu ceva. O seara faină să ai!