| AlaskaYoung17 a întrebat:

Cand comand de pe ebay in cat timp ajunge coletul si vine la posta?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde. Dureaza 14-21 de zile. Cam asa a fost la mine si la alti prieteni care au comandat. Coletul vine la posta, insa nu neaparat la posta cea mai apropiata de tine. Eu stau in Mangalia. Am comandat un tricou de pe Ebay care a venit la Constanta. A trebuit sa merg la 50 km distanta dupa el. Mi-au explicat cele de acolo ca din cauza ca vanzatorul nu era domiciliat in UE, coletul a venit la judet.

| Madafaka_Cristian_1990 a răspuns:

Deoarece transportul se face din alta tara, ar putea dura de la 2 zile pana la 7 zile. Eu am comandat odata si mi-a venit in 4 zile. Sper sa-mi dai funda!