| dyanaaaa a întrebat:

Hello all, stiti cumva o agentie imobiliara de romani in Nurnberg, Germania? daca da as dori niste numere de contact si adresa multumesc

Răspuns Câştigător
| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Stai linistita ca se rezolva, eu am plecat singur la 19 ani in Italia, adica acum 2 ani si mi a fost greu la inceput dar acum a inceput sa se miste treburile..trebuie sa aveti incredere in voi..si vezi cand nu sunt bani sa nu apara certurile ca sti cum e de obicei.

3 răspunsuri:
| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Ia si tu ziaru daca cauti sa iti iei chirie in nurnberg. apropo ti ai adus prietenu in Germania?tongue

| dyanaaaa explică (pentru Cutitaru_Gelache_1991):

Da e aici. e foarte greu cu gasitul unui job. chiar nu ma gandeam are facultatzi si tot felul nu se recunoaste nimic aici straight face plus ca mai are nevoie de o gramada de acte sa fie inregula, infine acum facem toate astea si intre timp cautam si apartament... sper sa iasa ceva pana la urma happy

| dyanaaaa explică (pentru Cutitaru_Gelache_1991):

Sper sa fie bine deocamdata ne trebuie muuullltttaaa rabdare inainte de toate straight face dar va fi bine, multumesc big grin

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns (pentru dyanaaaa):

Stai linistita ca se rezolva, eu am plecat singur la 19 ani in Italia, adica acum 2 ani si mi a fost greu la inceput dar acum a inceput sa se miste treburile..trebuie sa aveti incredere in voi..si vezi cand nu sunt bani sa nu apara certurile ca sti cum e de obicei.