| GaNgSty a întrebat:

Hello tPu am 14 ani si vreau sa impart pliante/fluturasi ca sa castig si eu un ban de buzunar pentru vara.
Am cautat mult pe net dar nu am gasit chiar nici un raspuns la problema mea iar unde am gasit si am sunat mi s-a zis ca numai au nevoe de angajati...
Va rog lasati-mi si mie un site sau un nr. de telefon unde as putea sa gasesc acest job, sa mai fie locuri disponibile si sa fie in bucuresti.
Va rog sa nu imi dati raspunsuri ca apoi sa sun si as numai fie locuri disponibile sau sa nu ma primeasca sau sa nu fie din bucuresti.
Daca nu face parte din acest subiect referitor la ce am intrebat eu mai bine nu raspundeti...
Dau fundita raspunsului care ma ajutat sa imi gasesc acest job.

Răspuns Câştigător
| madalina19e a răspuns:

Www.bestjobs.ro

aici cu siguranta vei gasi o astfel de oferta de lucru... BAFTA!