| iulianaely a întrebat:

Hello TPU! Eu ma pricep sa fac invitatii pentru nunta, botez etc. Stie cumva, cineva ce aparatura imi trebuie ca sa pot face o afacere din asta ca pana acum m-am descurcat cu ce am adica un scanner, cutter, lipici, colii. Ma intereseaza ce aparatura se foloseste si de unde as putea sa o cumpar? ceva cu forme, matrice mersi

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand spui ca te pricepi inteleg ca stii si cu ce anume se fac.Nu inteleg de ce mai intrebi aici.

| Chis_Andreea_1988 a răspuns:

Salut,
si eu ma ocup cu invitatii de nunta: http://www.invitatiileador.com/
si din experienta iti spun ca e mai bine sa colaborezi cu o tipografie. va iesi mai ieftin si mai bine, ai mai multe materiale la dispozitie...