| FrentElisa a întrebat:

As vrea sa ma apuc de o afacere cu invitatii de nunta/botez si as vrea niste sfaturi si niste recomandari daca se poate. Aparatura si produsele de care am nevoie!

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Laptop, imprimanta de calitate, hartie cartonata de diferite grosimi, foaie de calc, panglici, placa biguire, foarfece, perforator cu diferite forme de perforare, ghilotina pentru hartie, rigla, plicuri dimensiuni si culori diferite, sau poti face plicurile personalizat. Te poti uita la tutoriale pe YouTube sau TikTok si vei vedea cam ce folosesc.

2 răspunsuri:
| TheSinner930032 a răspuns:

Daca esti serioasa in privinta acestei afaceri, te vei documenta din surse sigure. Nu de la toti prostii!

| darrio2007 a răspuns (pentru TheSinner930032):

Utilizatorii TPU iti multumesc pentru caracterizare.