| DjYonutz a întrebat:

Help! Am 15 ani din galati am nevoie urgenta de bani! Idei?

Răspuns Câştigător
| sibiuavon a răspuns:

Buna YONUTZ. Ignora msj asta rautacios al lui iEmonel(probabil asta face el si nu stiu cum sa se laude).Te pot ajuta eu sa te inscri ca reprezentant Avon.E totul foarte simplu si sunt destui baieti care se ocupa de vanzarea de produse.Pe langa faptul ca iti raman bani primesti si produse gratis pe care le poti vinde.Da add la id:sibiuavon si vb mai multe.te pup

1 răspuns:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Deci pentru droguri poti sa ti pui Fundu la bataie nu e nicio problema!