| LuckyFf a întrebat:

Hei am urgenta nevoie de voi! Vreau sa imi da-ti niste idei despre ce sa scriu pe blog. Sincer nu stiu despre ce sa scriu.
Vreau cat mai multe raspunsuri...
Help me! ..Please! Fundita.

1 răspuns:
| Katerine a răspuns:

Depinde de Teme in locul tau as prefera sa scriu cv despre oamenii plecati peste hotare lasindu-si copii acasa in grija parintilor sai ..sau mai stii despre arta sau poti scrie cv gen fashion (cine si ce tinuta a avut la o oarecare petrecere sau etc) poti scrii despre vise si credinte, despre placerile omenesti (care ar trebui sa fie cu totul altele decit sunt ).