| ɮʟօռɖɖα a întrebat:

[HELP ME plz!] Care o jucat imvu sau care joaca cand ramaneati fara bani de unde ii luati? Eu de pe situl asta http://www.freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html da nu stiu cum sa fac sa imi dea bani.plz ajutati-ma {dau fundita} :x

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu dai start si il lasi asawinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu nu stiu acolo in spatiul ala liber scrii cati bani iti trebuie?:S

| BabyPink a răspuns:

Eu ştiam că atunci când rămâi fără bani, trebuia să cumperi prin nu ştiu ce card şi alte tâmpenii.

| ɮʟօռɖɖα explică:

Mi'o dath banii happy