| Kiddduu a întrebat:

FunditSha:x Cum fac bag banii p IMVU de pe site asta http://www.freewebs.com/imvumafia/WatchBotIV.html funda + vot restul vot:o3:-* HELP ME PLEASE:o3

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Trebuie doar sa dai pe Start, iar apoi bagi fereastra pe minus/in bara si astepti.Vei primi 1000 credite.Am facut si eu asta o data sau de doua ori. Eventual tu faci ceva in timp ce astepti, pentru ca eu l-am lasat asa cam vreo 3 ore.
Daca mai ai nevoie de ajutor legat de IMVU, eu sunt KryssyCullen, add me n___n