| YumiSukinanda a întrebat:

Hey.
Am 14 ani şi trebuie să îmi strâng nişte bani. şi nu le cer părinţilor.
Cum aş putea strânge in iunie 40 de lei, şi in iulie 60?
Trebuie să imi strâng un milion pentru vară, pentru nişte chestii. Ce aş putea face? sad Îmi mai păstrez banii care ii primesc pentru şcoală, dar nu e de ajuns.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le ceri un salariu saptamanal de 10 lei

| KodrutZ a răspuns:

Ia si apuca-te de du gunoiul prin vecini, da cu matura... treburi de-astea. Gasesti pe cineva sa iti dea 1-2-5 RON pentru mici taskuri de genul asta.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Strangi alocatia

| neanderthalfararusine a răspuns:

Mai ciordeste-le si tu de prin portofel. laughing

| daniellle a răspuns:

Dacă mai primești bani din partea familiei (unchi, bunici poate) strânge-i.
dacă părinții îți mai oferă bani pentru școală, îi pui la loc sigur și cu siguranță ajungi să strângi ceva

| CatalinaMA a răspuns:

Iti pastrezi si bani din alocatie, ar fi suficient asta

| TheAsp121 a răspuns:

Editezi video-uri eu cel putin am facut 200 de lei din asta