| xRaffy a întrebat:

Hey! Am si eu o problema importanta pentru mine. Va rog sa-mi spuneți, care este pretul mediu pe un apartament second-hand la voi in oras si care este pretul unui loc de parcare la bloc. Vreau sa stiu unde sa ma stabilesc si in functie de cheltuiala. Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunt multe orase care au parcarea fara plata. La mine in oras a fost cu plata, dar deoarece firma a facut abuzuri - blocau autovehicule care stationau in alta parte decat parcarile, chiar si in locurile cu oprirea interzisa, unde nici politia nu are voie sa dispuna blocarea - am actionat in instanta si am desfiintat dreptul firmei de a mai bloca autovehicule si drept consecinta, firma a intrerupt contractul.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Imobiliare.ro
afli tot ce te intereseaza

| RoCkKiD a răspuns:

Ce fel de apartament? Cat de mare? In ce zona? La ce etaj?

Sunt 15000 de variabile care afecteaza pretul, orasul e doar una din ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vecina vinde apartament full cum ar veni adica 4 camere 2 balcoane decomandat caramida renovat tot ce vrei
Full fara piscina cum ar zice samsari
Cere 60 000 de euro
Un loc de parcare deocamda e 150 de lei pe an la primarie
Da e zona noua creste pretul curand ca sunt multe masini cerere mare