| Anduuuuuu a întrebat:

Hey! Mai nou se alege un presedinte pe scoala. se fac alegeri electorale(cu elevi) serios exact la fel ca cele de primar, presedintele tarii etc...

cu ce ii pot atrage. ce sa le dau?

ce sa le zic? cam ce afise sa fac?

help... dau fundita:X:X

3 răspunsuri:
| Laue a răspuns:

NU fa greseala sa candidezi! Gandeste-te bine, pune in balanta avantajele si dezavantajele. Daca chiar iti doresti sa devii "primarul scolii" fii serios si sincer. Asta se apreciaza cel mai mult la un conducator.

| Mus1k a răspuns:

Frate... / sora... poate ai un copil care te enerveaza in clasa si iti place sa il bati. daca te faci presedinte nu il mai poti bate. imparte pixuri, creioane etc. si fa ti un slogan cum ar fi,, eu fac pace, el le face ( presedintele adica tu )winking sper sa iesi tu. (ca si presedinte desigurwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te la ce vrea clasa ta si cei posibil zile la elevi eu asa o sa fac happytongue