| Anduuuuuu a întrebat:

Hey! Mai nou se alege un presedinte pe scoala. se fac alegeri electorale(cu elevi) serios exact la fel ca cele de primar, presedintele tarii etc...

cu ce ii pot atrage. ce sa le dau?

ce sa le zic? cam ce afise sa fac?

help... dau fundita:X:

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

Si la mine in liceu se face asa cevahee hee
Am vazut ca si-au facut pliante cu ce isi propun sa faca, au pus afise, au mers prin clase, au vorbit cu restul colegilor.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si la mine la scoala se face!
dar clasa mea nu participa!
copii de la celelalte clase au facut afise de genul,, votati cutarescu prsedinte''!
dar sa stii ca cu statul de presedinte, vin si responsabilitati!
succes!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi si mie unde sa fac siviu ca ma ia draci ca toata scoala ma voteaza co demolez da unde fac siviu

| cotzo a răspuns:

Minciuni si promisiuni desartewinking doar ai zic ca e ca si cum s-ar alege presedintele tarii nu? nu uita ca traiesti in Romania. sa nu faci preostia sa promiti ceva ce poti face sau de care sa te ti de cuvantwinking bafta

| Izab3la a răspuns:

Uh esti kmva anda de la 8b? sau mai bine zis alexandra?

| Izab3la a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic dar oricum nu le primite ca le dai in loc de lapte sh corn miere sh biscuiti.km au zis colegele melerolling on the floorrolling on the floor