| DyDy0503 a întrebat:

Hey:* poti anula o comanda de pe okazii.ro? ...repede va roggbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| FailL a răspuns:

Au un numar de telefon pe site. suna si anuleaza

1 răspuns:
| zaida a răspuns:

Contactezi cumparatorul.Doar asa stiu eu, insa riscul sa iti dea "rating" si comentariu negativ sunt inevitabile.
Singurul moment in care poti sa te razgandesti, este atunci cand dupa ce cumperi iti apare pagina "de confirmare"(aceea pagina unde selectezi metoda de plata si verifici adresa). Inchizi pagina de net sau dai "back", si tranzactia nu se finalizeaza.
Alte metode nu stiu, insa poti sa vorbesti si cu suportul de pe site, eu una nu am apelat la ei, dar cred ca ei sunt mult mai in masura sa iti spuna exact ce si cum happy