| Rusu_Mihaela_1997 a întrebat:

Hey. Se apropie ziua fratelui meu si isi doreste foarte tare sa ii cumpar un tank in World of Tanks si nu stiu cum sa fac. Am incercat cu metoda de plata skrill dar nu merge. Cum trebuie sa procedez sa imi fac un card mastercard si cat ar costa? Se poate face chiar daca sunt minora?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

PayPal. Preferabil sa vorbesti cu parintii sau cu cineva care are deja un cont/card. Daca nu ma insel, se poate plati si prin SMS. Eu am platit de citeva ori prin sms mai demult.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Folosese paysafecard