| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 15 ani si vreau sa castig cativa bani de buzunar. Aveti ceva propuneri? Ceva pe net( ma pricep in HTML putina programare in Python27 si mai multe). Rog seriozitate! DAU FUNDA!

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Accepti sa faci curat la animale intr-o ferma?

| UngureanuFlorin a răspuns (pentru neutrino):

Orice dar depinde unde.

| Dannyofficial a răspuns:

Greu gasesti de lucru la varsta asta, si nu avea incredere in tot felul de site-uri, totusi nu-ti perde increderea.

| myself405 a răspuns:

Poti face bani pe net daca ai cunostinte minimaliste si perseverenta. Dar trebuie sa ai grija in ce "afaceri" te bagi. Multe sunt doar povesti. Nu tot ce zboara se mananca. Eu iti recomand sa vezi intai niste dovezi de plata, apoi sa te apuci de treaba. Vezi aici o dovada de plata http://cumfacbanipenet.no-ip.org/dovada-de-plata-clixsense.php si citeste ce e scris pe acolo pe site. Te vei lamuri repede. Sper ca te-am ajutat.

| UngureanuFlorin a răspuns (pentru myself405):

Am mai lucrat pe site-uri din astea dar astia zic ca stau cateva minute pe calculator in fiecare zi si in timp de 17 zile fac 30-40 USD.Eu in special nu cred asta eu cred ca sta in fata pcului non-stop de la 0.001 USD care il da pe click. Am mai avut cont pe maildirect si se fac foarte greu. totusi o sa incerc!

| MihaelaDart a răspuns (pentru UngureanuFlorin):

Iti spun ceva sa nu te inregistrezi pe site. Sunt escroci. Acest maildirect este printre 4-5 site-uri pe care le detine aceasta societate Marginean Holding Srl din Bucuresti care a inselat mii de oameni, citeste te rog http://charming-women.blogspot.gr/2014/04/castigi-bani-pe-internet.html

| Kitty234 a răspuns:

Aici nu ai nevoie de nicio abilitate doar de putin timp de petrecut pe calculator. Fa-ti cont aici http://www.marketglory.com/

Iar aici invata cum sa joci E SIMPLU http://joaca-si-castiga.blogspot.ro/......sa-ai.html

| UngureanuFlorin a răspuns (pentru Kitty234):

Am mai vazut astel de jocuri ( +500 ) totusi mi se pare o prostie. Cum sa iti dea bani sa te joci? Ok sa zicem ca iti da bani dar daca nu mai faci profit? Scad banii pana ajung pe minus si trebuie sa dai din buzunarul tau.

| Kitty234 a răspuns (pentru UngureanuFlorin):

Deci e in avntajul lor ca tu sa te joci si sa fci toate acele chestii. Tu din tot castigul din joc iei intre 5-9% si iei iau restul, deci au de ce sa iti dea bani doar ca sa te joci.