| skrillex79 a întrebat:

Pot sa schimb din euro in lei la o casa de schimb valutar daca am sub 18 ani? Mentionez : am 14 ani si 9 luni dar nu am buletin, insa am pasaport. Multumesc! Ofer

Răspuns Câştigător
| Scorpiel a răspuns:

In proportie de 85% poti sa schimbi, daca gasesti casa valutara care trebuie poti sa schimbi si fara act de identitatewinking

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate cu buletinu, la pasaport nu stiu daca o sa faca tranzactia

| Jipa95 a răspuns:

Nu, trebuie sa ai minim 18 ani sa schimbi euro in lei la o banca. Bft

| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Nu nu ai voie pentru ca iti trebuie buletin!