| LadyLuna a întrebat:

Recent am facut o comanda online si nu pot ridica coletul de la posta decat cu buletinul. Avand in vedere ca eu a trebuit sa imi schimb buletinul( fiind expirat), pot ridica coletul de la posta cu o copie a celui vechi?

Răspuns Câştigător
| cristina99_1779 a răspuns:

Pai si eu am patit asa dar m-a lasat sa il iaudar doar cu certificatu ca cica puteam sa iau copia aia de oriunde ...eu iti spun sa te duci cu certificat

1 răspuns:
| andreicod a răspuns:

Mergi cu buletinul expirat. E valabil inca 6 luni de la expirare. In mod normal ar trebui sa il ai inca. Il predai la politie abia cand ti-l dau pe cel nou.