| edy132 a întrebat:

Este prima data cand comand prin "comanda cu plata ramburs prin posta romana". Stiu doar ca imi trebuie buletinul cand voi ridica coletul de la posta. Am facut comanda si imi spunea asa " Vei primi coletul cu cartea la oficiul postal de care aparti in 3-5 zile lucratoare, de unde o poti ridica cu buletinul si 55 RON ". Intrebare mea este : cum imi pot da seama cand ajunge coletul?

Răspuns Câştigător
| Danutsa_3595 a răspuns:

Pai. o sa-ti vine ceva acasa ca u aviz.care iti va spune sa te duci sa ridici coletul si iti va specifica cat ai de platit... avizul til aduce postarul sau postarita

2 răspunsuri:
| rRAzvANn a răspuns:

Primesti in posta o hartiuta unde scrie ca ai un pachet la ei si sa mergi dupa el happy

| mona48 a răspuns:

Buna.vei primi acasa un aviz postal, cu care tu va trebui sa mergi la oficiul postal de care apartii cu banii si buletinul.vei primi cartea si gata totul. dupa 4-5 zile verifica cutiuta postala pentru a vedea daca ai primit acel aviz.bafta :*:*:*