| AureliusTPU a întrebat:

Ştiţi modalităţi de a câştiga bani pe internet?

15 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Ce ști să faci?

| AureliusTPU explică (pentru PainTech):

Stiu sa fac cam tot pe internet dar nu stiu cum sa fac bani din treaba asta

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru AureliusTPU):

Bubui de engleza sau nu? Citi ani ai? Nu de alta, dar majoritatea chestiilor online care implica facutul de bani necesita sa fii major din motive legale.

| PainTech a răspuns (pentru AureliusTPU):

Ah, deci ești expert in programare, in editare video/audio, in design și ști 4 limbi.

Ai incercat pe Fiverr?

| Ineys a răspuns:

Da, iti gasesti un job prin intermediul internetului si apoi mergi la munca. laughing

| Devil21 a răspuns:

Sondaje online
Vinde haine, obiecte vechi

| Alberto4002 a răspuns:

Videochat

| AureliusTPU explică (pentru Alberto4002):

O solutie doar daca esti disperat in sensul ca si apa la 1 leu e scumpa

| Alberto4002 a răspuns (pentru AureliusTPU):

Asa este, apropo am glumit

| AureliusTPU explică (pentru Alberto4002):

happy ok