| Dzeko7 a întrebat:

Ştiţi modalităţi de a câştiga bani de pe internet?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Invata programare, seo, webdesign si pe urma ai sa vezi cum potifface si bani

| OnuOnulică a răspuns:

Buna,

Singura modalitate pe care o stiu e video-bloging-ul si gaming-ul. Se castiga decent din ele daca ai multe vieweri.

Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| AlinMrs a răspuns:

Sunt diferite metode prin care poti castiga bani lucrand online, acum depinde de aptitudinile tale. Cu alte cuvinte ce stii sa prestezi ca sa poti castiga bani online? Ca sa iti dau un ex eu personal am un venit pasiv din investitia la bursa, insa aceasta necesita ceva cunostinte si timp investit.

| andrewjr14 a răspuns:

Da,incearca aici seosprint.net Lucreaza 100%

| anonim_4396 a răspuns (pentru andrewjr14):

Nu serios, ai incercat tu si se castiga? Da mai multe detalii.

| Andrutza_Beea_1996 a răspuns:

O metoda buna sunt site-urile PTC, mai exact primesti bani prin simplul fapt ca dai niste click-uri pe niste reclame asa ca daca stai foarte mult in fata calculatorului poti folosi acest timp in folosul tau castigand niste bani. tot ce trebuie sa faci e sa iti faci cont si sa incepi sa dai click :) uite aici site-ul http://www.probux.com/? r=bertisia