| Anaa939839393 a întrebat:

Hi! Are cineva la UniCredit un cont in Euro? Daca da, cat este costul pe luna a contului deschis? Iar daca cineva vrea sa imi faca transfer din Spania, printr-un card UniCredit se poate? Gen sa-mi faca direct transfersul! Bine, cel mai ok ma duc si la banca, dar vreau sa stiu si de la persoane care au.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie sa platesti la banca cand poti face card Revolut pentru transfer.
Si daca faci cu link de la cineva care are deja card acea persoana castiga 150 de lei.