| Balint_Adriana_1973 a întrebat:

Idei de afacere? Am un spatiu de 25m2.Nu e intr-o zona foarte populata.

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Reparatii alternator electromotor, daca nu, chei cjpuri auto etc.

| anonimg a răspuns:

Închiriază-l ca depozit. Este prea mic să poți desfășura o activitate fizica.
Eventual poate cineva să îl solicite pentru birou unde nu are nevoie de public (asta dacă ai toaletă acolo).
Ori ai putea să îți faci niște pliante ieftine și să le imparti la diferite magazine cu materiale de construcții, piese auto, pentru închiriere/depozitare. Pui anunțul și pe olx și alte site-uri gratuit.
În Spania astfel de spații se folosesc pentru depozitarea mobilei atunci când se renovează casa. Ai putea să pui ideea aceasta în anunț.
Ai putea să faci un service auto numai dacă poți băga masina înăuntru.
Nu știu dacă ar avea loc un laborator de cofetărie sau o patiserie.
Ar merge și o frizerie, coafor, manichiură, etc...
Sau un studio foto.
Un astfel de spațiu este căutat de cei care fac cărți de vizită, laminare și tot felul de lucruri pentru birotică.
Sau pentru catering. Îți trebuie 2-3 bucătărese și 1-2 șoferi.
În afară de depozit, îți trebuie obligatoriu toaletă pentru orice activitate desfășurată acolo. Și sistem de alarmă în toate cazurile.