| anonim_4396 a întrebat:

Ce afacere ar trebiu sa-mi deschid? funda cele mai multe idei

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

O afacere... nu ai dat nici un detaliu nimic, asa nu putem sa iti raspundem.
Daca eu te sfatuiesc sa faci ceva la calculatoare? te pricepi? si daca te pricepi, ok, dar daca iti dau sa faci ceva la masini, poate nu te pricepi.
Trebuie mai intai sa spui la ce te pricepi, si ce ti-ar placea, dupa criteriilea alea se face o afacere, nu asa pur si simplu, plus ca iti trebuie ceva bani sa investesti.

| nesuferit a răspuns:

Ce merge bine in Romania sunt viciile :
Aparetele, alcoolu, iarba, si curvele

| Shatteredx a răspuns:

Un site de videochat ar merge cel mai bine sau un bordel cand se va legaliza prostitutia

| Adib123 a răspuns:

Gasesti mai mult idei de afaceri prezentate pe http://3afaceri.blogspot.com/