| IamSoLucky a întrebat:

Ieri m-a uitam pe net si am uitat ca am cumparat bilet la loto, cand m-am uitat sa vad numerele am observat ca am castigat categoria I.Am 17 ani si nu stiu ce sa fac(adica cum sa iau premiul).

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Site-ul Loteriei Romane iti da informatii despre plata castigurilor :http://www.loto.ro/info-loto/Intrebari_frecvente.html

p.s. La ultimele jocuri, la categ.I, nu a castigat nimeni--- poate ai castigat la alta categorie.

| KodrutZ a răspuns:

Te duci si ridici premiul cu buletinul. Eu am castigat/incasat pe la 14-15 ani... dar poate ca acum sta altfel treaba. Cat ai castigat, pana la urma? Castigurile mai mici le poti incasa local/la judetene, alea mari doar de la Bucuresti-sediul central.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Serios ai luat marele premiu de 1.8 miliarde? Mai uita-te odata pe bilet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa mergi personal pana acolo ca sa il iei.

| Andrei7600 a răspuns:

Nu ai 18 ani, trebuie sa-l dai unu-i parinte sa-l dea.

| Mihnea_Purdea_2000 a răspuns:

Daca ai castigat ai putea sa ii dai tichetul unui parinte care sa il dea la loto deoarece nu ai 18 ani