| Sylar a întrebat:

De ceva tipm m-am obisnit sa joc la loto. Pentru extragerea de ieri am avut un bilet la 6 din 49, si 2 la 5 din 40.
Se pare ca nici saptamana aceasta nu am castigat, premiul de peste 6 milioane de euro ajungand la o persoana din Iasi
http://bgabriell.blogspot.com/......o-649.html

Daca ai castiga, ce ai face cu banii?

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Sa dea Domnu sa castig, apoi gasesc eu ce sa fac cu banii cu siguranta...

| byancacool a răspuns:

Buna eu una mi-as cumpara o casa ff frumoasa la curte si mi-as renovao ffff frumos. D

| change12 a răspuns:

Mi-as lua acadele

| Oomph a răspuns:

As cumpara o insula privata si uitata de lume unde sa izolez cocalarii, pitipoacele si tiganii.