| anonim_4396 a întrebat:

Imi cere adresa de paypal. Care este in cazul meu?

Răspuns Câştigător
| Lory_2572 a răspuns:

Paypal e un sistem sigur de plati online.trebuie sa detii un cont bancar, iti faci cont pe paypal.com si apoi poti utiliza sistemul paypal cu datele de acolo

4 răspunsuri:
| videoblog a răspuns:

Uite, iti poti face contul aici - https://www.paypal.com/us/cgi-bin/webscr?cmd=_registration-run - tb. sa introduci insa datele cu grija si reale.

cristian
| cristian a răspuns:

Trebuie sa-ti faci un card pentru plati pe internet.
Dar fii foarte atent ca mai exista si multi excroci si poti fi fraudat.

| beba a răspuns:

Cine iti cere?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceeasi intrebare o am si eu.imi care adresa de paypal. care este in cazul meu?