| Ank_Symonik_1988 a întrebat:

Helloooo,
Am o intrebare. Vreau sa imi fac un cont pe un oarecare site, si imi cere Payza/PayPal Email:. Care este adresa mea paypal care ar trebui sa o pun acolo? Adresa de mail de pe care am facut contul?

VA MULTUMESC! ASTEPT RASPUNS.

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Da, adresa Paypal este adresa de e-mail utilizata la inregistrare.

| GIGELOSUJ a răspuns:

Buna, PayPal este o metoda de plata online (http://ro.wikipedia.org/wiki/PayPal) adica dai codul de la card si parola sau ceva de genu si transfera bani din contul tau pentru ce cumperi.
Funda?