| alex19051988 a întrebat:

Imi doresc site-uri serioase care platesc oamenilor si sunt de foarte multi ani pe internet. Site-uri in care sa castigi bani reali online nu conteaza daca trebuie sa investesti o suma de bani daca sunt serioase cand retragi bani de aceea imi doresc site-uri care sunt pe internet de minim 5 ani si care in continuare platesc. Puteti sa imi trimiteti linkul dumneavoastra sa ma inregistrez pe el.

7 răspunsuri:
| alex19051988 explică:

Imi doresc site-uri serioase in care daca investesti bani cand trebuie sa retragi sa poti face acest lucru nu sa iei teapa

| suntserios a răspuns (pentru alex19051988):

Dar totusi la intrebarea, ce stii sa faci pentru banii aia ai vreun raspuns? Esti bazat pe investitii in crypto in actiuni? Ceva ceva?

| Violleta2022 a răspuns:

Site-uri reali care platesc numai daca muncesti cu profesionalism si seriozitate sunt:

www. upwork.com
www.freelancer.com

Lucrez de foarte multi ani cu ambele si platesc sume mari de dolari, la freelancerii de aici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| carevaescu a răspuns:

Ce bine ar fi sa existe.

Ce poti face de fapt este sa ti deschizi un cont de investitii.

Are o dobândă micuta daca nu vrei niciun risc, o dobanda potential mare daca îți asumi risc.

| Dandinelle a răspuns:

Invata despre lumea crypto, un fel de pacanele online, dar da faci bani si infarct big grin

| Georgian133453 a răspuns:

Esti plătit pentru a utiliza Facebook, Twitter și YouTube
https://05e711j07z3oakbmyyl3mdfdmx.hop.clickbank.net