| alex19051988 a întrebat:

Imi puteti spune site-uri de jocuri online in care poti face bani doar jucand in fiecare zi sau site-uri de minijoburi in care iti ofera de la cativa euro pana la cate sute de euro pentru fiecare proiect finalizat sau de traduceri online sau orice alte tipuri de site-uri in care daca muncesti cate ore in fiecare zi la finalul lunii primesti o suma considerabila de bani. Eu vreau site-uri care te platesc nu de genul Ptc, Hyip, Autosurf, Mlm, Forex etc care sunt doar scam-uri sau care sunt reale castigi foarte putini bani in fiecare luna.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa primesti o suma considerabila inseamna sa faci ceva serios. nu jocuri sau cliku ri.

invata ceva programare, web design si pe urma cauta proiecte bine platite

| alex19051988 explică (pentru suntserios):

Deaceea am zis nu clickuri daca citeai mai bine mesajul ca acelea majoritatea sunt spamuri sau castigi si nu merita efortul. Daca pot sa lasi un link cu site-urile serioase unde castigi tu bani.

| suntserios a răspuns (pentru alex19051988):

Eu sunt anagajat, nu ma complic cu site uri si cu freelancer.

insa uite un site unde gasesti proiecte seriose

http://www.freelancer.com/

| alex19051988 explică (pentru BellaVedeta):

Nu merge site-ul care mi l-ai dat BellaVedeta atat si linkul tau Cee_Hunac_1983

| alitzzy a răspuns:

Asta joaca o prietena, zice ca face bani din ea. E link-ul ei de referinta sau ceva de genul: http://mlgame.ro/? state=register_simple_new&f=14912&server=economical_ro_1

| alitzzy a răspuns:

Pentru "minijoburi" eu folosesc viespar [ http://www.viespar.ro/? reff=554b482384b0f025a9131807dbd48d41 ]. E un site românesc, cu putini utilizatori, deci sumele sunt mai mari per task.

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!

Este un mod sigurdeoarece esti platit de cineva interesat de ceea ce faci si te apuci de treaba doar daca se confirma plata!
Pagina este la inceput ceea ce este in avantajul vostru sa vi se afiseze anunturile primele!