| denisa_3208 a întrebat:

Imi poate spune cineva daca la ladys in afara de discount se dau cadouri produse sau cum e la avon daca faci comanada de o anumita suma primesti un anumit produs?

3 răspunsuri:
| izab3llaa a răspuns:

Buna! La avon primesti cadouri! Si comision de pana la 40 %, in functie de comanda pe care o pui. Eu am ajuns lider avon, si iti pot garanta ca merita! Daca doresti sa te inscrii ca reprezentant, te pot inscrie. Da`mi add pe shik.girl_izabella si iti voi da mai multe detalii. Multumesc

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna.
la ladys nu primesti cadouri in afara de discount. dar la prima coamdna de peste 100 lei (la pret de reprezentant) primesti set de mostre parfumuri care te vor ajuta in activitatea de reprezentant.
daca doresti sa devii reprezentant, idul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si te pot ajuta.

| aura3fan a răspuns:

Raspuns NU se dau cadouri pentru comenzi ci doar comisioane si bonusuri care sunt destul de bune. Poti castiga pana la 42% din vanzari si inca pana la 20% din comenzile afiliatilor. Produsele sunt foarte bune la preturi avantajoase pentru toti. Pentru inscriere si alte detalii : http://www.inscriere-ladys.webgarden.ro
E-mail / mess: aur_fan@yahoo.com