| andrei_2789 a întrebat:

Imi puteti da niste idei de micro-afaceri/micro-productie serioase? Si niste sute-yri cu proiecte? am cutat in cateva site-uri dar trebuie sa faci comenzi.si nici nu stiu cat de eficiente si puse in practica sunt. Astept raspunsuri.va multumesc

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Crestere de struti, cultivare de trufe sau ciuperci de padure care nu cresc intr-un mediu controlat gen hala, orice tine de sex se vinde. Cauta pe google, gasesti informatii gratuite. Cauta si pe. com, nu doar pe. ro. Daca poti gasi detaliat cum sa cresti marijuana, te asigur ca poti gasi si cum sa cresti ciuperci.
Ca sa-ti dau un exemplu, un kg de trufe negre era in 2007 peste 200 de euro.
De pus in practica se pot pune, dar trebuie sa ai un plan de afaceri beton.

Abh
| Abh a răspuns:

Fermademelci.ro

| nicrom1 a răspuns:

Am o rugaminte:daca o sa cumperi cd-ul, ma intereseaza si pe mine...Pare interesant, dar si 50 si ceva de lei inseamna ceva. Vorbesc serios

| nicrom1 a răspuns:

Nu uita ca azi nu prea merge ce mergea in 2008-2009, incearca ceva de nisa-ceva ce nu face oricine!