| Daniel_Teodor_1998 a întrebat:

Am și eu o intrebare! Maine am un interviu de angajare la Carefour si aș avea nevoie de cateva sfaturi,cum sa ma imbrac, cum sa vb, despre ce sa vb. Precizez ca sunt elev si o sa lucrez (sper) doar le timp de vara! !

Răspuns Câştigător
| Larisa1453 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa stii numele firmei la care vrei sa te angajezi. Este Carrefour, nu ce ai spus tu... Imbraca-te lejer, vorbeste corect. Restul vine de la sine. Bafta!

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pe bune acum, puteai sa dai un search pe google sa vezi cum trebuie sa te comporți la un interviu, sunt sute de articole.

Aa stai, mai bine dai un search sa vezi cum se numește magazinul.

| nelyjoly a răspuns:

Nu te panica in rest totul se rezolva.

| Afrasinei_Niculae_Vily_1981 a răspuns:

Unde ai interviu? Poate la carefour? Du te imbracat lejer. Nu vei fi manager nu? Si fii fara emotii. E doar un loc de munca. Tine te tare si ..iti tinem pumnii.